Zmniejsz raty przenoszac pozyczke

Sprawa z reguły wygląda tak: bierzemy pozyczke w banku, zakupujemy miejsce zamieszkania i spłacamy kredyt przez 30 lat, a tak być musi… Generalnie zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego jest dopiero początkiem spotkan z doradca kredytowyalbo przynajmniej dla niewielu z Nas. Dla osób, które starają się dbać o dobro swoich finansów domowych i nie pozostawiają swojej przyszłości losowi…

Z praktyki wiem, iz każdy kto ma kredyt mieszkaniowy po roku, musi z raz jeszcze umowic sie z doradca kredytowym i sprawdzić możliwość refinansowania, czyli przeniesienia swojego kredytu do innego banku na dogodniejszych warunkach.

Powody do polepszenia warunków kredytowych dla Nas oferowanych przez bank może być wiele: chociażby obnizenie marz, wzrost wartości lokum. Jest jeszcze wiele innych powodow dla ktorych banki moga zaproponowac nam lepsze warunki kredytu. Najlepiej spotkać sie z doradca kredytowym i poznac szczegoly nowego kredytu. Moze okazac sie, iz uda Ci sie zaoszczedzic nawet do 400 zlotych miesiecznie.

W dzisiejszych trudnych czasach idealnym rozwiazaniem dla wielu ludzi na nabycie własne “M” jest skorzystanie z kredyt hipoteczny. Mimo, iż jest to tak popularne rozwiązanie finansowe umozliwiajace nam na realizacje swoich marzeń, to nie wszzyscy korzystajacy wiedza co dalej może z nim zrobic?

Niby mało prawdopodobne, aby przez ten rok coś się zmieniło. Otóż tak samo byłem zaskoczony, gdy rok temu gdy zaczynałem swoją przygodę z doradztwem finansowym sprawdziłem możliwości refinansowania kredytu moich rodziców, a efektem tego refinansowania było zmniejszenie raty o 400 zł miesięcznie. Czy to dużo? Sam/a oceń… Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać, ale decyzja należy do Was. Jeśli Was nie przekonałem to szkoda, jeśli natomiast chociaż zaciekawiłem to bardzo dobrze.
Gorąco przekonywujemy do umowienia sie ze swoim doradcą finansowym

Tags:

Comments are closed.