faktoring

Kredyty samochodowe to specjalnie przygotowana oferta przez firmy leasingowe dla przedsiębiorców, ale także dla prywatnych osób, która zakłada zaoferowanie pomocy finansowej przy kupnie nowego lub używanego pojazdu. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chciałby wymienić flotę samochodową, ale nie chcą wydawać jednorazowo dużej sumy pieniędzy, które potrzebne są na inne sfery działalności przedsiębiorstwa.

Wybranie leasingu jako formy wsparcia finansowego dla naszej firmy musi być przemyślane i dobrze zaplanowane, ponieważ finansowanie inwestycji poprzez leasing ma tylko wtedy sens, jeśli środki zaoszczędzone na leasingu przeznaczymy na dalszy rozwój firmy. Jeśli bowiem środki te zostaną mówiąc kolokwialnie przejedzone, to nasz leasing będzie mijał się z celem, dlatego powinniśmy mieć opracowany dokładny plan.

Obecnie wydaje się, że leasing dla firma, to jedna z bardziej popularnych metod finansowania działalności przedsiębiorstwa. Pozwala ona na szybki rozwój bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy z własnego budżetu, a co za tym idzie nie zamrażamy środków, które możemy przeznaczyć na inny cel. Dzięki leasingowi możemy, na przykład wymienić naszą flotę pojazdów nie ponosząc przy tym dużych kosztów jednostkowych.

Leasing konsumencki to alternatywa dla kredytów oferowana przez brokerów leasingowych. W założeniu leasing konsumencki ma być tańszy od kredytu czym przyciągać ma potencjalnych klientów chętnych do pożyczenia pieniędzy w tej właśnie formie. Jako źródło dochodu niezbędne aby móc skorzystać z leasingu konsumenckiego akceptowalne jest zatrudnienie na czas określony, renta, emerytura, rolnicy, zawody wolne i wiele innych.

Leasing na start to bardzo interesujące rozwiązanie dla osób, które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą, ale nie posiadają odpowiednich funduszy aby zrealizować swój pomysł. Dlatego firmy leasingowe oferują takim osobą pomoc w sfinansowaniu leasingu sprzętu, który jest niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej w wybranej przez nas branży.

Tags:

Comments are closed.