Bankowy leasing samochodu

Umową najczęściej zawieraną przez firmy i osoby prywatne jest leasing samochodu. Może go otrzymać każdy kto prowadzi firmę przynajmniej od 3 miesięcy przy czym najlepsze firmy leasingowe sfinansują auto już przy wkładzie własnym 1% wartości nawet na okres 7 lat. Leasing taki można również ubezpieczyć od straty finansowej w razie szkody całkowitej.

Co to jest leasing? Ten Serwis leasingowy kalkulator poświęcony finansowaniu samochodów i maszyn za pomocą leasingu. Zawiera wiele wartościowych informacji o wysokiej wartości merytorycznej. Dzięki niemu będziesz wiedział jak wybrać najlepszy leasing dla siebie.

Jeśli bierzesz leasing samochodu w niektórych firmach leasingowych możesz spodziewać się konta bankowego, ubezpieczenia GAP lub Life, Karty Paliwowej czy promocyjnego Serwisu. Również ubezpieczenie samochodu da się sfinansować i rozłożyć na raty. Powoduje to, że oferta leasingu jest dostosowana do naszych potrzeb a raty są naprawdę mało absorbujące. Przy dobrym leasingu możemy cieszyć się autem czy maszyną i spać spokojnie.

Leasing samochodu można uzyskać w formie leasingu operacyjnego lub finansowego. Zależy to od rodzaju faktury zakupu auta (pełen VAT na fakturze lub faktura VAT marża) Z leasingu na samochód może skorzystać zarówno firma jak i osoba prywatna w leasingu konsumenckim. Jest alternatywą dla kredytu na samochód.

Wielu przedsiębiorców kupuje potrzebne maszyny i urządzenia poprzez leasing maszyn który można otrzymać zarówno w procedurze pełnej jak i procedurze uproszczonej. Najczęściej są to maszyny produkcyjne lub budowlane, również poligraficzne, obrabiarki czy maszyny dla rolników. Często leasingowane są również wszelkiego rodzaju maszyny budowlane, koparki, drukarki wielkoforatowe, frezarki.

W coraz większej liczbie firm leasingowych leasing dostępny jest w formie uproszczonej. Oznacza to, że leasing na samochód lub maszynę do pewnej wartości można otrzymać bez przedstawiania dokumentów finansowych firmy ani zaświadczeń o dochodach. Niektóre wymagają pewnej kwoty opłaty wstępnej, inne dają leasingu już przy 1% wkładu własnego.

Tags:

Comments are closed.