Bungy trampolina

Bungy trampolina składa się z aluminiowych rur i stalowych wykończeń, batutów, silników, specjalnych uprzęży, w które zapinany jest skoczek oraz specjalnych gum, umożliwiających bezpieczną zabawę na wysokości. Aby zabawa na Eurobungee była bezpieczna przeprowadziliśmy procedurę sprawdzającą, pozwalającą na używanie znaku CE. Eurobungee to urządzenie rozrywkowe pozwalające na doskonały zarobek.

Eurobungee 4w1 jest dobrą inwestycją dosłownie wszędzie. Jest to model najwyższy z dostępnych na rynku.Urządzenie jest także świetnym miejscem na umieszczenie reklam co może być źródłem kolejnych zysków. Wymagana przestrzeń – 12 x 12 metrów. Wysokość ponad 7 metrów. Nasze bunge trampolina pozwala rozwinąć nie tylko zakamarki zmysłów ale ponad wszystko dostarcza wrażeń i co najważniejsze, pobudza do tak potrzebnej w obecnym świecie aktywności fizycznej i możliwości odreagowania stresów czy też monotonii codzienności.

Eurobungee jest produkowana w oparciu o specjalne badania statyczno-wytrzymałościowe. Rozłożenie i użytkowanie bungy trampoliny nie wymaga specjalnych umiejętności. Do każdego modelu dołaczona jest czytelna instrukcja obsługi. Możliwe jest również przeszkolenie przy zakupie-bezpłatnie.

Bungy Trampolina to urządzenie rozrywkowe pozwalające na doskonały zarobek. Zwykle czas zabawy 1 skoczka to 3-5 minut. Może być wykorzystywana na zabawach plenerowych, festynach, wesołych miasteczkach, nad morzem, w górach, w mieście. Została stworzona dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, super zabawę i chcą się choć na chwilę bezpiecznie oderwać od ziemi. Na podstronach znajdują się informacje na temat konkretnych modeli bunge trampolina.

Eurobungee jest produkowana w oparciu o specjalne badania, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo zabawy. Na bezpieczeństwa ma także wpływ ilość gum oraz trampolina pod skoczkiem. Skoczek ma na sobie uprząż, która jest podczepiona do specjalnych do Bungy Trampolina. Może także wykonywać różne obroty i salta do przodu oraz do tyłu. W ten sposób może zwiększyć swoje doznania i przyjemność ze skoków nie zmniejszając przy tym dreszczyku emocji.

Tags:

Comments are closed.