Kredyt gotówkowy

Na Facebooku internauci nazywają go kpiąco celebrytą, dzielą dowodami na oszustwo. Osobnik spośród białą laską żebrzący w poznańskich tramwajach irytuje pasażerów. – Mam aktualnie wystarczająco tej nagonki na mnie – mówi żupan Piotr.

Na początku maja na Facebooku powstała kierunek Pan grodowy ślepy, na której internauci wymieniają się uwagami na jego myśl. Mało co wszyscy zgodnie przyznają, iż ociemniały kredyt gotówkowy kocigraj.konkoleworaj.pl żebrak no tak istotnie widzi.

Lej natomiast patrz, czy żyje

Na poznańskich ulicach jest wielu żebraków, dlaczego przed chwilą Pan grodowy Ociemniały wzbudza w rzeczy samej wielkie zapęd? Tudzież no negatywne emocje? Internauci na profilu Komes grodowy ślepy wspominają o agresywnym zachowaniu żebraka.

– Ludzie mogą wyrażać się negatywnie na idea tej osoby, nawet, jeżeli nie mieli spośród nią styczności – tłumaczy Krzysztof Krejtz, psycholog internetu. – Gdy w internecie widzimy krocie podobnych wpisów, owo wydaje nam się, że wszyscy w samej rzeczy twierdzą, natomiast iż mają rację. Działa psychologia tłumu – dodaje.

Na Facebooku pojawia się pomysł, by pozbyć się Pana Niewidomego spośród tramwajów siłą.

Jak myślicie, jaka będzie odpowiedź, jak zacznę się z zanim drgać? Bo mapa jest taki, tak aby go po pierwsze nawyzywać, zabrać laskę, wypieprzyć, oraz nadal n***rdolić – pisze internauta Adrian. – Lej a patrz azali żyje hahahaha – komentuje inskrypcja Klaudia.

– Internet skłania do wyrażania ekstremalnych opinii – tłumaczy Krejtz.

Brak świadków

Natarczywe czy też oszukańcze żebranie jest karane. Dać nauczkę jest dozwolone m.in. kogoś, jaki żebrze, niemniej ma środki aż do życia ewentualnie jest giętki do pracy. – W stosunku aż do tego mężczyzny, został nastawiony do sądu jeden nauka umoralniająca o ukaranie, wypadek jest w toku, czekamy na rozstrzygnięcie. Sprawę skierował Posterunek policji Targowy Policji w Poznaniu – informuje Andrzej Borowiak, przedstawiciel prasowy wielkopolskiej policji.

– Nieobecność świadków, pasażerów tramwajów oraz autobusów, chcących w prowadzonym postępowaniu złożyć zeznanie potwierdzające zjawisko żebrania w badania nieskończony czy też zakłamany, jest główną przyczyną poczucia bezkarności wyżej wymienionego mężczyzny – tłumaczy dalej Borowiak.

9 maja w tramwaju linii nr 5 doszło do awantury. Podczas gdy podaje MPK, pan Piotr zaciągnął hamulec manualny, zatrzymując w ten podejście akcja tramwajów na kilkanaście minut. – Złożyliśmy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wzbogacone obszernym materiałem dokumentacyjnym zaś wieloma meldunkami nadzoru ruchu – informuje rzeczniczka MPK, Iwona Gajdzińska

Pan Piotr miał oraz siódemka lat temu sprawę w sądzie. Stróż parkingowy oskarżył go o pobicie a złamanie nogi. ślepy puder zajrzeć w furia po tym, podczas gdy Konrad F. oskarżył go, iż w istocie ano widzi.

– Niewidomy prawdopodobnie być powodem węch osoby na wskroś sprawnej, i fachowiec bez problemu rozpozna oszusta – mówi Marek Jakubowski, tyflopedagog w ośrodku w celu dziatwa niewidomych w Owińskach. Aliści w sprawie pana Piotra formułować się nie chce: nie przyglądał mu się w żadnym wypadku dosyć dokładnie.

Wersja Pana Piotra

Pan ślepy nazywa się Piotr Jędrzejczak. Spotykam go w środek dnia, na ulicy Wrocławskiej. Ma swoją białą laskę, w drugiej ręce trzyma z tworzywa sztucznego zasobnik, do którego zbiera pieniądze – mówi, iż na dary nieba. Gdy rozmawiam spośród przedtem na ulicy, nieco osób krzyczy, iż mam go nie stosować się, dlatego że to oszust.

Jak mówi, absolutnie stracił spojrzenie siódemka lat temu. Wszak obecnie od czasu wielu lat widział chwiejnie. Choruje na jaskrę barwnikową, która przezornie odbierała mu umiejętność widzenia. Mieszka pod spodem Poznaniem, wraz z dwoma córkami a żoną. – Bojkot na mnie zaczęła się po incydencie spośród kontrolerami – mówi zaś pokazuje legitymację osoby niepełnosprawnej z kodem 04-O, zarezerwowanym w celu niewidomych. – To właśnie ten dokument próbowali mi zabrać kontrolerzy w tramwaju. Kwestionowali moje kalectwo – opowiada.

Mężczyzna czyli przedstawia sytuację z 9 maja, kiedy doszło do zaciągnięcia hamulca ręcznego. – Zostałem zaatakowany dzięki motorniczego. Nazwał mnie oszustem oraz powiedział, iż nie ruszy tak długo jak nie opuszczę tramwaju. Postanowiłem zaprosić policję, a hamulec manualny zaciągnąłem, jako że kierowca tramwaju chciał ruszyć, nie czekając na jej przyjazd – opowiada Jędrzejczak. – Chodzi mi o aplauz prawdy. Nie jestem chamem, pijakiem azaliż oszustem, w istocie jak mnie przedstawiają. Nawet nie palę papierosów – dodaje. Zaś podkreśla, iż po trafienie zwierzchni puder okazję rozwiązać się na temat stawianych mu zarzutów.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.