Ślub i wesele

Posiadamy najbardziej dopracowane fotoalbumy. Zdjęcia sa wspaniałym utrwalaniem najważniejszych momentów w naszym życiu. Album w formie fotoksięgi to uwieńczenie Waszych wspomnień w przejrzystej, eleganckiej i ekskluzywnej formie. Oryginalne albumy ksiażkowe na sztywnych stronach w jakosci fotograficznej.

U nas możesz przyjść odnowić zdjęcia,gdy posiadasz stare zniszczone przez lata zdjęcia przyjdz do nas. Masz tylko jedna kopię, a chciałbys podarować ja komus z rodziny? Nie wiesz co zrobić? Zrób reprodukcję! Reprodukcje wykonujemy technika cyfrowa, dzięki czemu możemy w doskonały sposób wyretuszować powstałe zanieczyszczenia, dosztukować brakujace fragmenty, poprawić kolorystykę, badz zmienić ja na dowolnie inna (np. czarno-białe, sepia). Możesz wybrać dowolny format wykonanej reprodukcji, oprawić w ramkę z naszej bogatej oferty wzorów. Efekt tych zabiegów możemy zgrać dla Państwa na płytę CD, aby w przyszłosci móc dorobić kolejne zdjęcia, a oryginał schować z powrotem do albumu.

Wyknoanie fotoalbumów.Strony albumów wykonujemy z tworzyw sztucznych co zapobiega ich rozwarstwianiu, okładki z importowanych naturalnych lub wtórnych skór włoskich. Wykonujemy albumy zawierajace standardowo: 10, 15, 20 stron, choć na Państwa życzenie wykonamy album z większa iloscia stron. Formaty po rozłożeniu 20×40; 30×45; 30×48; 30×60. Duży wybór okładek.

Nasza firma ma szeroki zakres możliwości. Od lat wykonujemy zdjęcia reportażowe z najważniejszych uroczystości w życiu. Oferujemy profesjonalną obsługę fotograficzna w trakcie ślubu i wesela, łacznie z wykonaniem zdjęć w plenerze lub studiu. Każde zdjęcie jest dodatkowo opracowywane graficznie, a wszystkie zdjęcia trafiają do naszej internetowej galerii prywatnej. Specjalnie dla wygody klientów podzieliliśmy naszą oferte na 3 pakiety: pakiet złoto, pakiet srebro, pakiet brąz.

Szukasz pomysłu na prezent?
Nasza oferta jest w sam raz dla Ciebie. Proponujemy wykonanie kubków, poduszek oraz koszulek z nadrukami. Wszystkie projekty przenoszone są na materiał za pomocą termotranferu, dzięki czemu nie powstają na nich brzydkie pęknięcia i nie ulegają spraniu (w przypadku poduszek oraz koszulek). Jest to wspaniały pomysł na podarunek świąteczny, urodzinowy czy też z innej okazji. Koszulki, poduszki i kubki ze zdjęciem sprawią radość każdemu, niezależnie od wieku. Nasze artykuły charateryzuje bardzo dobra jakość, kontrast oraz nasycenie barw.

Tags:

Comments are closed.